21.03 Рок-Фестиваль «Двіж». Четверта четвірка

Мета фестивалю: знайти талоновитих рок-виконавців, що виконують авторську музику в живому виконанні , нагородження їх цінними призами та допомога в подальшому просуванні їх творчості.

Правила фестивалю.
В фестивалі беруть участь 16 рок — команд, розбиті на 4 групи. Впродовж чотирьох фестивальних днів команди змагаються за проходження в напівфинал шляхом глядацького голосування. В один фестивальний день виступають 4 команди. По закінченню виступів глядачі можуть проголосувати за команду, що сподобалася за допомогою свого вхідного квитка (1 квиток = 50 балів) та готівкових грошей (1 грн. = 1 бал). Дві команди, що наберуть максимальну кількість балів проходять до напівфіналу.
В напівфіналу потрапляють 8 команд, розбиті на дві группи. Протягом двох фестивальних днів команди точно по такій же схемі змагаються за перехід до фіналу.
В фінал проходять 4 рок — команди, які змагаються за головні призи фестивалю протягом одного фінального фестивального дня, коли глядачам необхідно визначити головного переможця фестивалю «DВiЖ».

Призи
Команда-участник, що набере найбільшу кількість балів у чвертьфіналі отримує подарунковий сертифікат ,від FreeGen Surf Café. Усього таких сертифікатів 4 — по кожному на відбірковий тур до напівфіналу

Головні призи:
3 місце – приз від нашого спонсора торгової марки Zubrowka
2 місце – подарунковий сертифікат на 30 репетиційних годин від студії Inside Music
1 місце – команда-переможець отримує 8000 грн від FreeGen Surf Café + Гостьовий ефір у ранковому шоу «Ранок на сніданок» від нашого інформаційного партнеру «Яскраве радіо»

Дати проведення фестивалю

28.02.2018 – I чвертьфінал
07.02.2018 – II чвертьфінал
14.03.2018 – III чвертьфінал
21.03.2018 – IV чвертьфінал

29.03.2018 – I напівфінал
05.04.2018 – II напівфінал

20.04.2018 – ФІНАЛ

Зустрічаємо останніх учасників, що змагаються до переходу у півфінал.
KIRIK
Феникс
Рок-гурт «СонЦе»
Siren’s Dream

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *