Знижка 50 % Кальянів багато не буває :-)

кальян

Найдимніші кальяни  у FreeGen Surf Cafe!

А в п’ятницю диму  вдвічі більше — замов будьякий кальян з 50 % знижкою

В даний час ніхто не знає місце і дату появи кальяну, загадкою залишається і його первісна форма. Курити за допомогою кальяну можна не тільки тютюн, а й цілющі трави, коріння і листя, тому він міг застосовуватися в самих різних куточках світу. Кальян як курильний пристрій сильно відрізняється від всіх відомих, так як в ньому дим від тліючого тютюну проходить через шар запашної рідини, налитої в спеціальну посудину.

Археологічні розкопки на місцях поселень показали, що раніше кальяни робили з доступних матеріалів. Остров’яни брали як колби порожній кокос, а трубками служив порожнистий очерет. Жителі рівнин виготовляли кальян на основі висушеного гарбуза. Одні вчені схиляються до африканського і американському походженням кальяну, а інші наполягають на версії японського, азіатського або європейського винаходи кальяну. Точно відомо, що кальян з’явився до того, як почалася усвідомлена історія людства.

У наші часи кальян найчастіше використовують в азіатських країнах. Їх культура і спосіб життя включає неспішні бесіди, та й якісного тютюну там багато.

Сучасний зовнішній вигляд кальяну сформувався саме там. Раніше кожна частина кальяну виготовлялася в різних ремісничих майстерень. Спочатку його робили з дерева та каменю, після появи металу почалася нова ера популярності цього виробу.

Кальяни могли бути мініатюрними і величезними, простими і пишними. Кожна місцевість намагалася включити в пристрій свої національні риси. Кальян став не просто курильної приналежністю, він перетворився на предмет розкоші і символ достатку.

В даний час кальян поширився по всьому світу, його можна побачити навіть там, де раніше про нього не чули. Ви можете купити все приладдя та тютюн для кальяну навіть у Києві. Різноманітні за красою та вартості кальяни продаються в багатьох сувенірних магазинах, тому вони перетворилися на чудові подарунки, навіть для тих, у кого вдома вже є такий аксесуар. Аромат кальянного тютюну ні з чим не зрівняється, у нього є свої особливості, тому ті, хто його скуштував, що не проміняють це розслаблення ні на що інше.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *