Коктейльний марафон

Коктейльний марафон

Змішаними напоями угамовували спрагу ще у сиву давнину.

У стародавньому Китаї понад 3000 років тому вживали напої з натуральних ягідних соків, змішуючи їх з снігомльодом. Коктейлі з’явилися значно пізніше.

В Англії, появу коктейлів пов’язують з історією півнячих боїв. Від англійського слова соск-ale — півняче пиво — можливо і з’явилася на світ назва. Півняче пиво — це суміш з міцноалкогольних напоїв і гірких настоянок. Таким напоєм піднімали бойовий дух бійцівських півнів перед початком змагань.

В Франції є два варіанти появи коктейлів. По-перше, як і багато що інше, що вважається чисто американським, слово і сам напій коктейль привезли до Північної Америки французькі офіцери. Французьким словом coquetel жителі провінції Бордо називали змішаний напій, приготований на основі вин.

По-друге, стверджують ті ж французи, слово «коктейль» походить від слова coquetiers. І подарував його американцям цього разу не офіцер, а фармацевт, але знову ж таки француз на ім’я Пейшо. У 1875 році він відкрив в Новому Орлеані заклад, де можна було спробувати змішані напої з бренді, гірких настоянок і цукру. Напої подавалися в незвичайних формою склянкаах, які Пейшо і називав coquetiers. Практичні американці в своєму прагненні все вимовляти скорочено, просили у барменаподати їм cock-tey.

Іспанці стверджують, що слово «коктейль» походить від іспанського виразу cola de gallo — хвіст півня. Так за зовнішню схожість називали корінь однієї з рослин, яким бармен з містечка Кампече на березі Мексиканської затоки перемішував приготовані ним напої. Американські моряки, що не пропускали жодного бару, любили відвідувати і цей, в Кампече. На питання, що це за інструмент у нього в руках, ввічливий бармен відповідав по-англійськи : «Cocktail» — «хвіст півня».

Коктейльний марафон «STAFF PARTY» все коктейлі 22грн.

Починається з 18:00!
З 18: 00-18: 45 Зелений мексиканець
З 19: 00-19: 45 Текіла бум
З 20: 00-20: 45 Віскі-кола
З 21: 00-21: 45 Дабл Рада
З 22: 00-22: 45 Лонг Айленд

Ул.Бассейная 12 

(098)911-01-12
(044)235-03-53

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *